Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C106TM040 - Kioldóegység TM40D NSX 100/160 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 40 A, 4P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM-D technológiájú kioldóegység kettős védelmi funkcióval rendelkezik: az "L" funkció a túlterhelés elleni termikus védelmet biztosítja, míg az "I" funkció a rövidzárlat elleni mágneses védelmet. A névleges áramerőssége 40 A 40°C környezeti hőmérsékleten, amely ideálissá teszi közepes terhelésű elosztóhálózatokhoz. A készülék 690 V AC üzemi feszültségen, 50/60 Hz hálózati frekvencián használható, és fix szerelési módban telepíthető.
A C106TM040 kioldóegység jelentős rugalmasságot kínál a beállítási lehetőségek terén. A hosszú késleltetésű túlterhelés-védelmi kioldás (Ir) állítható, méghozzá a névleges áram 0,7-1-szeres tartományában. A túlterhelés-védelmi késleltetési idő (tr) fix értékű, 1,5 x In áramnál 120-400 másodperc, illetve 6 x Ir áramnál 15 másodperc. A pillanatnyi védelmi kioldás (Ii) szintén fix értékre van beállítva, 500 A-re. A készülék földzárlat-védelemmel nem rendelkezik, ami bizonyos alkalmazási területeken külön földzárlat-védelmi relé használatát teheti szükségessé.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C106TM040 - Kioldóegység TM40D NSX 100/160 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 40 A, 4P3d műszaki adatok
Fő tulajdonságok
Sorozat: ComPacT
Termékcsalád: ComPacT NSX100...250
Termék típusa: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX100, ComPacT NSX160
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 3D
Nullavezető pozíciója: Bal
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kiegészítő tulajdonságok
Hosszú késleltetésű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelmi kioldási beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelmi késleltetés beállítási típus tr: Fix
Nullavezető védelmi beállítások: Nincs védelem (3D)
Pillanatnyi védelmi kioldás beállítási típus Ii: Fix
Pillanatnyi védelmi kioldási beállítási tartomány [Ii]: 500 A
Földzárlat elleni védelem: Nincs
Környezet
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Érintésvédelmi osztály: II. osztály
Szennyezettségi fokozat: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
95 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
65 mm
Mélység
88,2 mm