Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C106TM016 - Kioldóegység TM16D NSX 100 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 16 A, 4P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM-D típusú kioldóegység LI védelmi funkciókat biztosít, ami két alapvető védelem kombinációját jelenti: az L (thermal) funkció a túlterhelés ellen véd, míg az I (magnetic) a rövidzárlatok ellen nyújt azonnali védelmet. A termék névleges árama 16A 40°C környezeti hőmérsékleten, és 690V AC 50/60 Hz üzemi feszültségen működik. A hosszú késleltetésű védelmi beállítás (túlterhelés elleni védelem) állítható, 0,7-1 x In tartományban, míg a védelmi késleltetés fix értékű: 120-400 másodperc 1,5 x In értéknél, illetve 15 másodperc 6 x Ir esetén. A pillanatreagálású védelem (rövidzárlat elleni védelem) fix beállítású, 190A kapcsolási értékkel. A készülék nem rendelkezik földzárlat-védelemmel.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C106TM016 - Kioldóegység TM16D NSX 100 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 16 A, 4P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Sorozat: ComPacT
Termékcsalád: ComPacT NSX100...250
Terméktípus: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-D
Technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX100
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok: 4P
Védett pólusok: 3D
Semleges pólus helyzete: Bal oldal
Védelmi funkciók: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus)
I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 16 A, 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító rögzítési mód: Fix
Kiegészítő információk
Hosszú késleltetésű kioldás beállítási típus Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási érték beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típus tr: Fix
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120…400 s 1,5 x In esetén
15 s 6 x Ir esetén
Semleges védelem beállításai: Nincs védelem (3D)
Pillanatreagálású védelem kioldási érték beállítási típus Ii: Fix
Pillanatreagálású védelem kioldási érték beállítási tartomány [Ii]: 190 A
Földzárlat elleni védelem: Nélküle
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Érintésvédelmi osztály: Class II
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetés során: -25…70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás során: -50…85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
95 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
65 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
88,2 mm