Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C104MG100 - Kioldóegység TM100G NSX 100/160 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 100 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A TM-G névre keresztelt kioldóegység 4 pólusú kialakítással rendelkezik, ahol mind a 4 pólus védett (4D konfiguráció), és a semleges vezető a bal oldalon helyezkedik el. A kioldóegység 100A névleges áramerősségre lett méretezve 40°C környezeti hőmérsékleten, és kétféle védelmi funkcióval rendelkezik: túlterhelés elleni termikus (L) és rövidzárlat elleni mágneses (I) védelemmel. Ezek a védelmi funkciók biztosítják a berendezés és a hálózat biztonságos működését még szélsőséges körülmények között is.
A C104MG100 kioldóegység jelentős műszaki előnyökkel rendelkezik. A hosszú idejű túlterhelés elleni védelem (Ir) beállítási tartománya rugalmasan alakítható 0,7...1 x In értékek között, míg a védelmi késleltetés (tr) rögzített, 120...400 s között 1,5 x In áramerősségnél. A semleges vezető védelme 1 x Ir (4D) értékre van beállítva. A pillanatnyi mágneses védelemnél (Ii) a kioldási érték rögzített, 320A. Fontos megjegyezni, hogy a készülék nem rendelkezik földzárlat elleni védelemmel.
A kioldóegység széles üzemi feltételek mellett használható: a névleges üzemi feszültség 690V AC 50/60 Hz, illetve 750V DC, támogatva mind az AC, mind a DC hálózati működést. A készülék IP40 védettséggel rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, és -25°C és +70°C közötti környezeti hőmérsékleten üzemeltethető. Tárolási hőmérséklet-tartománya még szélesebb: -50°C és +85°C között. A termék megfelel az EN/IEC 60947-2 szabványnak, és Class II elektromos érintésvédelmi osztályba tartozik, valamint 3-as szennyezettségi fokozatú környezetben is használható az IEC 60947-1 szerint.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C104MG100 - Kioldóegység TM100G NSX 100/160 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 100 A, 4P4d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméktípus: Kioldóegység
Kioldóegység név: TM-G
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilis készülékcsalád: ComPacT NSX100, ComPacT NSX160, ComPacT NSX100 DC
Alkalmazási terület: Generátor
Pólusok leírása: 4P
Védett pólusok leírása: 4D
Semleges vezető pozíciója: Bal
Kioldóegység védelmi funkciói: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges árama: 100 A 40 °C-on
Elektromos jellemzők
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz, 750 V DC
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító rögzítési módja: Fix
Kiegészítő jellemzők
Hosszú idejű kioldási beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú idejű védelmi kioldási beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítás típusa tr: Fix
Hosszú idejű védelmi késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120...400 s 1,5 x In esetén
Semleges vezető védelmi beállításai: 1 x Ir (4D)
Pillanatnyi védelmi kioldási beállítás típusa Ii: Fix
Pillanatnyi védelmi kioldási beállítási tartomány [Ii]: 320 A
Földzárlat elleni védelem: Nincs
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Elektromos érintésvédelmi osztály: Class II
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemeltetéshez: -25...70 °C
Környezeti hőmérséklet tároláshoz: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
160 mm
Magasság méret
160 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Mélység
88,2 mm