Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C104MG063 - Kioldóegység TM63G NSX 100/160 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 63 A, 4P4d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A kioldóegység alapvető funkciói közé tartozik a túlterhelés elleni védelem (L), amely beállítható a névleges áram 0,7-1-szeresére, valamint a rövidzárlati védelem (I), amely fix 125 A értékre van beállítva. A névleges áramerősség 63 A 40 °C környezeti hőmérsékleten. A termék kompatibilis a ComPacT NSX100, NSX160 és NSX100 DC megszakítókkal, így rugalmasan illeszthető különböző alkalmazási környezetekhez. A hosszú késleltetésű védelem (túlterhelés) késleltetési ideje fix, 120-400 másodperc 1,5 × In áram esetén.
A kioldóegység rendkívül megbízhatóan működik szélsőséges körülmények között is, -25 és +70 °C közötti környezeti hőmérsékleti tartományban. Névleges üzemi feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, illetve 750 V DC, így mind váltakozó-, mind egyenáramú rendszerekben alkalmazható. IP40-es védettségi fokozattal és Class II érintésvédelmi osztállyal rendelkezik az IEC szabványok szerint. A C104MG063 kioldóegység fix beszerelési módú, és nem rendelkezik földzárlat-védelemmel.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C104MG063 - Kioldóegység TM63G NSX 100/160 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 63 A, 4P4d műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméktípus: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-G
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX100, ComPacT NSX160, ComPacT NSX100 DC
Alkalmazás: Generátor
Villamos jellemzők
Pólusok: 4P
Védett pólusok: 4D (nulla teljes védelemmel)
Nulla pozíciója: Bal
Védelmi funkciók: LI
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Névleges áram: 63 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz, 750 V DC
Hálózat típusa: DC, AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító szerelési mód: Fix
Beállítások és védelem
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás típus Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelem kioldási áram beállítási tartomány [Ir]: 0,7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítás típus tr: Fix
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási tartomány [tr]: 120…400 s 1,5 x In áramnál
Nulla védelem beállítás: 1 x Ir (4D)
Pillanatáram védelem kioldás beállítás típus Ii: Fix
Pillanatáram védelem kioldási áram beállítási tartomány [Ii]: 125 A
Földzárlat védelem: Nincs
Környezeti paraméterek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Érintésvédelmi osztály: Class II
Szennyezettségi fokozat: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Környezeti hőmérséklet üzemelés közben: -25…70 °C
Környezeti hőmérséklet tárolás alatt: -50…85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
149 mm
Magasság méret
65 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Mélység
88,2 mm