Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C1044V100 - Kioldóegység MicroLogic 4.2 NSX 100/160/250 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 100A, 4P4d
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Micrologic 4.2Vigi 4x100 kioldóegység NSX100-250 C1044V100 Schneider
Ez a MicroLogic 4.2 egy 4 pólusú, 4d elektronikus kioldóegység, amelyet a ComPacT NSX 100/160/250 megszakítókon használnak. Ez a 100A névleges teljesítményű elektronikus kioldóegység optimális választás minden szabványos és speciális alkalmazáshoz. Állítható, hosszú idejű túlterhelés elleni védelmet tartalmaz. Ezenkívül állítható rövid távú védelmet és fix azonnali védelmet biztosít a rövidzárlat ellen. A MicroLogic 4.2 Vigi kioldóegység beépített, állítható földzárlatvédelmet kínál. A MicroLogic 4.2 riasztási LED-ekkel jelzi a túlterhelést. A zöld Ready LED villog, ha a megszakító készen áll a kioldásra. A földzárlat-előriasztó távolról is elérhető az opcionális SDx modul (LV429532) telepítésével. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
95 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
4
Mélység
90,3 mm