Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C103TM063 - Kioldóegység TM63D NSX 100/160/250 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 63 A, 3P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D TM63D kioldó NSX100-250 C103TM063 Schneider
Ez a TM63D egy 3 pólusú 3d termikus-mágneses kioldó egység, amelyet a ComPacT NSX 100/160/250 megszakítókon használnak. Ez a 63A névleges hőmágneses kioldóegység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
68 mm
Mélység
88,2 mm