Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C103TM025 - Kioldóegység TM25D NSX 100 megszakítóhoz, termikus - mágneses, beállítás 25 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D TM25D kioldó NSX100-250 C103TM025 Schneider
Ez a TM25D egy 3 pólusú, 3d termikus-mágneses kioldó egység, amelyet a ComPacT NSX 100 megszakítókon használnak. Ez a 25A névleges hőmágneses kioldó egység minden elosztási alkalmazáshoz optimális választás. Beágyazott egy állítható termikus túlterhelés elleni védelmet és egy rögzített mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
70 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
88,2 mm