Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C103MG025 - Kioldóegység TM25G NSX 100 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 25 A, 3P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A termék 25 A névleges árammal rendelkezik 40°C környezeti hőmérsékleten, és mind AC, mind DC hálózatokban alkalmazható. Működési feszültsége 690 V AC 50/60 Hz, illetve 750 V DC, ami széleskörű felhasználást tesz lehetővé. A TM-G kioldóegység védelmi funkcióit tekintve LI típusú, vagyis termikus védelmet nyújt túlterhelés (L) és mágneses védelmet rövidzárlat (I) ellen. A túlterhelés elleni védelem (Ir) beállítható 0,7-1 x In tartományban, míg a rövidzárlat elleni védelem (Ii) fixen 80 A értékre van beállítva. A hosszú késleltetésű védelem kioldási ideje 120-400 másodperc 1,5 x In terhelésnél.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C103MG025 -Kioldóegység TM25G NSX 100 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 25 A, 3P3d műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméktípus: Kioldóegység
Kioldóegység megnevezése: TM-G
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX100, ComPacT NSX160, ComPacT NSX100 DC
Alkalmazás: Generátor
Műszaki specifikációk
Pólusok száma: 3P
Védett pólusok: 3D
Védelmi funkciók: LI
Védelem típusa: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Névleges áram: 25 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség: 690 V AC 50/60 Hz, 750 V DC
Hálózat típusa: AC és DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító szerelési mód: Fix
Védelmi beállítások
Hosszú késleltetésű kioldás beállítás (Ir): Állítható, 0,7...1 × In
Hosszú késleltetésű védelem késleltetése (tr): Fix, 120...400 s 1,5 × In-nél
Pillanatnyi kioldás beállítás (Ii): Fix, 80 A
Földzárlat védelem: Nincs
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Elektromos áramütés elleni védelem: Class II
Szennyezettségi fokozat: 3 (IEC 60947-1 szerint)
IP védettségi fokozat: IP40 (IEC 60529 szerint)
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
114 mm
Magasság méret
68 mm
Mélység
88,2 mm