Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C103MG016 - Kioldóegység TM16G NSX 100 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 16 A, 3P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ComPacT NSX100 sorozatú TM16G kioldóegysége különösen generátorvédelmi alkalmazásokra tervezett termikus-mágneses védelmi funkciókat kínál. A C103MG016 cikkszámú termék egy 16 A névleges áramerősségű, 3 pólusú kioldóegység, amely tökéletes választás mindazon felhasználók számára, akik megbízható generátorvédelmet keresnek a túlterhelés és rövidzárlat ellen.
A TM-G technológiával ellátott kioldóegység két alapvető védelmi funkcióval rendelkezik: az L jelölésű termikus védelem a túlterhelés elleni védelmet biztosítja, míg az I jelölésű mágneses védelem a rövidzárlatok ellen nyújt hatékony védelmet. Az eszköz széles működési tartományban használható, hiszen 690 V AC 50/60 Hz és 750 V DC üzemi feszültségen egyaránt alkalmazható. A termikus védelmi tartomány 0,7-1 x In között állítható, míg a rövidzárlati védelmi szint fix 63 A értékre van beállítva. A termikus védelem késleltetési ideje 120-400 másodperc között van 1,5 x In esetén.
Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C103MG016 -Kioldóegység TM16G NSX 100 megszakítóhoz, termikus-mágneses, beállítás 16 A, 3P3d műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ComPacT
Terméktípus: Kioldóegység
Kioldóegység neve: TM-G
Kioldóegység technológia: Termikus-mágneses
Kompatibilitás: ComPacT NSX100, ComPacT NSX100 DC
Alkalmazási terület: Generátor
Védelmi funkciók
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Kioldóegység védelmi funkciók: LI
Védelmi típus: L: túlterhelés elleni védelem (termikus), I: rövidzárlat elleni védelem (mágneses)
Kioldóegység névleges áramerőssége: 16 A 40°C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz, 750 V DC
Hálózat típusa: AC, DC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító rögzítési módja: Fix
Védelmi beállítások
Hosszú késleltetésű kioldási áram beállítási típusa Ir (termikus védelem): Állítható
Hosszú késleltetésű védelmi kioldási áram beállítási tartománya [Ir]: 0.7...1 x In
Hosszú késleltetésű védelmi késleltetés beállítási típusa tr: Fix
Hosszú késleltetésű védelmi késleltetés beállítási tartománya [tr]: 120…400 s 1.5 x In esetén
Pillanat kioldási áram beállítási típusa Ii: Fix
Pillanat kioldási áram beállítási tartománya [Ii]: 63 A
Földzárlat védelem: Nincs
Környezeti feltételek
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Érintésvédelmi osztály: II. osztály
Szennyezettségi fok: 3 az IEC 60947-1 szerint
IP védelmi fokozat: IP40 az IEC 60529 szerint
Üzemi környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -50...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
114 mm
Magasság méret
68 mm
Mélység
88,2 mm