Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C103MA100 - Kioldóegység MA100 NSX 100/160/250 megszakítóhoz, magnetic, beállítás 100 A, 3P3d
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D MA100 kioldó NSX100-250 C103MA100 Schneider
Ez az MA100 egy 3 pólusú, 3d mágneses kioldó egység, amelyet a ComPacT NSX 100/160/250 megszakítókon használnak. Ez a 100A névleges mágneses kioldóegység optimális választás motorvédelmi alkalmazásokhoz. Beágyazott egy állítható, pillanatnyi mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
116,999999999999 mm
Magasság méret
69 mm
Mélység
88,2 mm