Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C103MA025 - Kioldóegység MA25 NSX 100/160 megszakítóhoz, magnetic, beállítás 25 A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
3P3D MA25 kioldó egység NSX100-250 C103MA025 Schneider
Ez az MA25 egy 3 pólusú, 3d mágneses kioldó egység, amelyet a ComPacT NSX 100/160 megszakítókon használnak. Ez a 25A névleges mágneses kioldóegység optimális választás motorvédelmi alkalmazásokhoz. Beágyazott egy állítható, pillanatnyi mágneses védelmet a rövidzárlat ellen. Ez a termék az EcoStruxure Power architektúránk része, ha a PowerTag NSX és a ComPacT NSX alapkerethez van társítva.
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
115 mm
Magasság méret
65 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
88,2 mm