Schneider Electric ComPacT NSX (2021) - C1036E040 - Kioldóegység MicroLogic 6.2 E NSX 100/160/250 megszakítóhoz, elektronikus, beállítás 40A, 3P3d
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A névleges áramerősség 40 A 40 °C környezeti hőmérsékleten, míg a névleges üzemi feszültség 690 V AC 50/60 Hz. A kioldóegység számos beállítási lehetőséget kínál: a hosszú késleltetésű védelem (Ir) 18-40 A között 9 különböző beállítási értékkel módosítható, időkésleltetése (tr) 15-400 másodperc között állítható 1,5×Ir áramerősségnél. A rövid késleltetésű védelem (Isd) 1,5-10×Ir közötti tartományban állítható, időkésleltetése (tsd) 0-0,4 másodperc I²t=off és 0,1-0,4 másodperc I²t=on esetén. A pillanatműködésű védelem (Ii) 1,5-15×In értékek között állítható, míg a földzárlat védelem (Ig) 0,4-1×In tartományban 40 A-es névleges áramnál, illetve 0,2-1×In tartományban 40 A feletti névleges áramnál szabályozható, időkésleltetése (tg) pedig 0-0,4 másodperc I²t=off és 0,1-0,4 másodperc I²t=on esetén.
Általános adatok
Termékcsalád: ComPacT
Termék típusa: Kioldóegység
Kioldóegység neve: MicroLogic 6.2 E
Technológia: Elektronikus
Kompatibilitás: ComPacT NSX100, ComPacT NSX160, ComPacT NSX250
Alkalmazási terület: Elosztás
Pólusok leírása: 3P
Védett pólusok leírása: 3D
Védelmi funkciók
Védelmi funkciók: LSIG
Védelem típusai:
L: túlterhelés elleni védelem (hosszú késleltetés)
S: rövid késleltetésű rövidzárlat elleni védelem
I: pillanatműködésű rövidzárlat elleni védelem
G: földzárlat elleni védelem
Elektromos jellemzők
Névleges áramerősség: 40 A 40 °C-on
Névleges üzemi feszültség [Ue]: 690 V AC 50/60 Hz
Hálózat típusa: AC
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Megszakító szerelési mód: Fix
Beállítási lehetőségek
Hosszú késleltetésű működési áram beállítás típusa Ir (termikus védelem): Állítható 9 fokozatban
[Ir] hosszú késleltetésű védelem működési áram beállítási tartománya: 18...40 A
Hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tr: Állítható
[tr] hosszú késleltetésű védelem késleltetés beállítási tartománya:
15...400 s 1,5 × Ir értéknél
0,35...11 s 7,2 × Ir értéknél
0,5...16 s 6 × Ir értéknél
Termikus memória: 20 perc a kioldás előtt és után
Rövid késleltetésű védelem működési áram beállítás típusa Isd: Állítható 9 fokozatban
[Isd] rövid késleltetésű védelem működési áram beállítási tartománya: 1,5...10 × Ir
Rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítási típusa tsd: Állítható
[tsd] rövid késleltetésű védelem késleltetés beállítási tartománya:
0...0,4 s I²t=off
0,1...0,4 s I²t=on
Pillanatműködésű védelem működési áram beállítás típusa Ii: Állítható
[Ii] pillanatműködésű védelem működési áram beállítási tartománya: 1,5...15 × In
Földzárlat védelem működési áram beállítás típusa Ig: Állítható
[Ig] földzárlat védelem működési áram beállítási tartománya:
0,4...1 × In, In = 40 A esetén
0,2...1 × In, In > 40 A esetén
Ig engedélyezés be/ki
Földzárlat védelem késleltetés beállítási típusa tg: Állítható
[tg] földzárlat védelem késleltetés beállítási tartománya:
0...0,4 s I²t=off
0,1...0,4 s I²t=on
Földszivárgás védelem: Nincs
Zóna szelektív reteszelés ZSI: Van
Kijelzők és kommunikáció
Helyi jelzés:
Villogó LED (zöld) működésre kész állapothoz
LED 105% Ir (piros) túlterhelés jelzésére
LED 90% Ir (narancs) túlterhelés jelzésére
Kijelző típusa: LCD kijelző
Mérés típusa: Energiamérő
Adatkommunikáció:
Energiamérés
Védelmi és riasztási beállítások
Időbélyeggel ellátott előzmények és eseménytáblák
Pillanatnyi és igény szerinti értékek
Karbantartási jelzők
Áram- és teljesítményigény
Energiaminőség
Maximum/minimum értékek
Elektromos adatok rögzítése: Karbantartási jelzők
Környezeti jellemzők
Szabványok: EN/IEC 60947-2
Áramütés elleni védelem osztálya: II. osztály
Szennyezettségi fok: 3, IEC 60947-1 szerint
IP védettségi fokozat: IP40, IEC 60529 szerint
Működési környezeti hőmérséklet: -25...70 °C
Tárolási környezeti hőmérséklet: -40...85 °C
Termék adatok
Szélesség méret
110 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
95 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
90,3 mm