Schneider Electric Compact NS < 630A - 32556 - Takaró kapcsolókarhoz (NS400/630)
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Takaró kapcsolókarhoz (NSX400/630) 32556 Schneider
\nTakaró kapcsolókarhoz (NS400/630). termékcsalád: Easypact CVS400...630, NB400...600, NR400...630, NS400...630, NS400...630 DC, NSX400...630 DC, Compact - termék vagy komponens típusa: kulcslyukpajzs - tartozék/külön alkatrész kategória: telepítési tartozék - tartománykompatibilitás: Compact - Compact NR, Compact - Compact NS, Compact - Compact NSX, Easypact - EasyPact CVS. Előnyök : - Idő és energia takarítható meg azzal, hogy Compact NSX megszakítókkal azonos kiegészítők használhatók a szakaszolókapcsolókhoz, Átkapcsoló renszerekben is felhasználható, beleértve a kézi, mechanikus reteszeléssel rendelkező, valamint az automatikus átkapcsoló rendszereket (Transferpact).. Alkalmazások: A Compact szakaszolókapcsolók a vezérlési és leválasztási funkciókat teljesítik a kisfeszültségű ipari és szolgáltatói létesítményekben:, Főkapcsoló, ): ., IEC/EN 60947-1 és 3, IEC 60068-2-30 2-es típusú trópusállóság, CCC, EAC és más helyi tanúsítványok, Megfelelés hajózási elvárásoknak: Bureau Veritas, Lloyd's Register of Shipping, Det Norske Veritas és RINA, Alkalmazási kategóriák: AC-22A/AC-23A.. Előnyök : Kivételes tulajdonságok és állítható termikus védelmek Kiválasztás, beszerzés, készletezés és installáció egyszerűsége.. Alkalmazások: .. Előnyök : Közvetlen út az energia hatékonysághoz, Biztonság és védelem, Energiamérés (fogyasztásmérés, kWh) és vezérlés, Megnövelt energia rendelkezésre állás.. Alkalmazások: Kisfeszültségű villamos berendezések védelme és menedzsmentje:, Standard alkalmazások: ipari létesítmények, épületek, infrastruktúra, Magas teljesítmény, kontroll alatt tartott árak: ipari folyamatok, fémipar, hajózás, Motorvédelem, Vezérlés és leválasztás, szakaszolókapcsolók, átkapcsoló rendszerek.. Előnyök : Mindig elsőként Kiváló műszaki jellemzőinek köszönhetőn a Compact NS megszakítócsalád az elmúlt 10 év folyamán méltón szerzett hírnevet és ért el jelentős piaci sikereket és vált kategóriájában meghatározóvá. Innovációban, termékválasztékban, műszaki megoldásokban folyamatosan fejlesztett kínálat maximálisan teljesíti a védelemmel szemben támasztott igényeket.... Alkalmazások: Szolgáltatói és ipari létesítményekben a kisfeszültségű hálózatok védelme különös tekintettel az alábbi alkalmazásokhoz:, Energiaelosztás, Motorvédelemben, Generátorvédelem, Gépi berendezések védelme, Speciális alkalmazások:, DC hálózatok, Védelem szennyezett hálózatokban, Alagutak (1000 V), Repülőterek (400 Hz), Hajózás.. Előnyök : - Biztonság és védelem, Egyszerű telepítés és használat, Közös tartozékokkal és kiegészítőkkel az AC és a DC választékokhoz.... Alkalmazások: Kisfeszültségű, egyenáramú elosztó rendszerek védelme és vezérlése.. Kifejezetten fotovoltaikus alkalmazásokhoz tervezett változat (Compact NSX DC PV)....
Termék adatok
Szélesség méret
102 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
10 mm