Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR50WU3C - Fűtőegység 50W,270-420V
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A fűtőegység tervezése során a praktikus szempontokat is figyelembe vették. A 110 mm magas, 60 mm széles és 90 mm mély külső méretekkel rendelkező kompakt kialakítás lehetővé teszi a szekrényen belüli hatékony elhelyezést. Az alumínium extrudált test kiváló hővezetést biztosít, míg a műanyag burkolat biztonságos érintést tesz lehetővé. A 35 mm-es DIN-sínre történő szerelést klipszekkel lehet megoldani, ami gyors és egyszerű telepítést biztosít. Az elektromos csatlakoztatás 4 csavaros, 2,5 mm²-es terminálok segítségével történik, ami biztonságos és stabil kapcsolatot tesz lehetővé a tápellátással.
Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR50WU3C -Fűtőegység 50W,270-420V műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ClimaSys
Terméknév: ClimaSys CR
Termék típusa: Fűtőellenállás
Teljesítmény: 50 W
Bemeneti feszültség: 270...420 V AC/DC 50/60 Hz
Elektromos csatlakozás: 4 csavaros terminál 2.5 mm²
Kiegészítő információk
Működési pozíció: Függőleges
Környezeti működési hőmérséklet: -40…70 °C
IP védettségi fokozat: IP20
Elektromos szigetelési osztály: Class II
Termék tanúsítványok: UL, VDE
Anyag: Test: extrudált alumínium, Burkolat: műanyag
Méretek
Magasság: Külső: 110 mm
Szélesség: Külső: 60 mm
Mélység: Külső: 90 mm
Használati feltételek
Rögzítés
Rögzítési mód: Klipszekkel
Szerelési tartó: 35 mm DIN sín
Termék adatok
Szélesség méret
100 mm
Hosszúság méret
125 mm
Magasság méret
70 mm
Mélység
90 mm
Névleges teljesítmény
55 W