Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR20WU2 - Alumínium ellenállás fűtés 20W,110-250V
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
NSYCR20WU2 Fűtőegység Schneider
\nFűtőegység. termékcsalád: ClimaSys - termék neve: ClimaSys CR - termék vagy komponens típusa: ellenállásos hevítő - teljesítmény tartomány: 20 W. Előnyök : .. Alkalmazások: Gépgyártók (minden szegmens) és vezérlő rendszerek panelgyártói, rendszerintegrátorok.... Előnyök : Biztonságos fűtés!, Gazdaságos., Megbízható., A kapcsolótábla páratartalma szabályozható., Kis méret., PTC-típusú fűtőelemmel rendelkezik, amely stabilizálja az alumínium részek felszíni hőmérsékletét., Két változatban: szigeteléssel, alacsony felszíni hőmérséklettel, illetve alumíniumból, 75 º,C-nál alacsonyabb felszíni hőmérséklettel (-5 º,C-os környezeti hőmérséklet mellett)., A ventilátorral felszerelt ellenállás-fűtők garantálják az állandó hőmérsékletet a készülékház belsejében, és megelőzik a helyi túlmelegedések kialakulását.... Alkalmazások: Kialakításuknak köszönhetően a hűtők biztosítják a természetes hőleadást, és garantálják a gyors és egyenletes fűtést a készülékházon belül.... Előnyök : Energiáinkat egyesítve építünk biztonságot.., A Prisma P segít az optimális személyi biztonság kialakításában, valamint a villamos berendezések magas fogú üzemfolytonosságának és rendelkezésre állásának a biztosításában. – Minden összetevő kapcsolószekrények, gyűjtősínek, elosztóblokkok, előgyártott csatlakozások stb.) megfelelő minősítéssel és koordinációval rendelkezik az együttes üzemeltetéshez. – Minden, komoly követelményeket támasztó kapcsolószekrény-konfiguráció teszttel ellenőrzött és megfelel az IEC szabványnak., A Prisma P lehetővé teszi az olyan, optimalizált, biztonságos és egyszerű kapcsolószekrények elkészítését, amelyek tökéletesen megfelelnek az Ön igényinek., Az előgyártott és moduláris felépítésének köszönhetően a Prisma P bármikor könnyedén fejleszthető anélkül, hogy ez hatással lenne az eredeti teljesítményére., A Prisma P megtervezése és legyártása Franciaországban zajlik, és világszerte elérhető.... Alkalmazások: Kisfeszültségű energiaelosztási és vezérlési kapcsolószekrények kereskedelmi és ipari épületek számára.., Adatok és távközlés (adatközpontok, szervertermek, távközlési hálózatok), Kiskereskedelem (többfelhasználós központok, kiskereskedelmi láncok és független viszonteladók), Vendéglátóipar (hotelek, csoportos szállóhelyek), Ipari épületek (nem alapvető fontosságú folyamatok, logisztika, mezőgazdaság), Egészségügy (kórházak, klinikák, kisgyermekgondozási épületek), Irodák, Oktatás, Sportlétesítmények, Szabadidős és kulturális létesítmények..
Termék adatok
Szélesség méret
80 mm
Hosszúság méret
110 mm
Magasság méret
65 mm
Mélység
70 mm
Névleges teljesítmény
20 W