Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR150WU1 - Alumínium ellenállás fűtés 150W,12-24V
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric ClimaSys CR termékcsaládba tartozó NSYCR150WU1 fűtőellenállás egy professzionális megoldás az ipari kapcsolószekrények és villamos elosztók belső hőmérsékletének szabályozására. Ez a 150W teljesítményű PTC fűtőelem kiváló védelmet nyújt a kondenzáció és a túl alacsony hőmérséklet okozta problémák ellen, miközben biztosítja a berendezések hosszú távú, megbízható működését még szélsőséges környezeti feltételek mellett is.
A Schneider Electric NSYCR150WU1 fűtőellenállás telepítése rendkívül egyszerű, a szabványos 35 mm-es DIN sínre rögzíthető csipeszekkel. A termék csak függőleges pozícióban használható, így biztosítva az optimális légáramlást és hőelvezetést. A termék nemzetközi minőségi tanúsítványokkal rendelkezik, beleértve az UL és VDE tanúsítványokat is, ami garantálja a biztonságos üzemeltetést és a megfelelőséget a szigorú nemzetközi szabványoknak. A Schneider Electric ClimaSys termékvonal részeként, ez a fűtőelem tökéletesen illeszkedik a gyártó kapcsolószekrény-klíma megoldásainak portfóliójába.
Schneider Electric ClimaSys CR - NSYCR150WU1 -Alumínium ellenállás fűtés 150W,12-24V műszaki adatok
Fő jellemzők
Termékcsalád: ClimaSys
Terméknév: ClimaSys CR
Terméktípus: Fűtőellenállás
Teljesítmény: 150 W
Bemeneti feszültség: 12...24 V DC
Kiegészítő műszaki adatok
Üzemi pozíció: Függőleges
Környezeti hőmérséklet tartomány: -40...70 °C
IP védettségi szint: IP20
Terméktanúsítványok: UL, VDE
Anyag: Ház: extrudált alumínium
Használati feltételek
Használati követelmények: Elektromos védelem szükséges
Légmentesen zárt burkolat
A fűtőelemeket hőszabályozóval kell telepíteni
Szerelési információk
Rögzítési mód: Csipeszekkel
Szerelési alap: 35 mm-es DIN sín
Termék adatok
Szélesség méret
80 mm
Hosszúság méret
275 mm
Magasság méret
60 mm
Mélység
90 mm
Névleges teljesítmény
150 W