Schneider Electric Canalis KSB - KSB63SM58 - Leágazódoboz moduláris készülékekhez, 63A
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KSB63SM58 Leágazódoboz 63A Schneider
\nCanalis, leágazás modul eszközhöz, 63A, 8x18mm-es modulok, 3L+PEN. termékcsalád: Canalis - tartománykompatibilitás: Canalis KS, Canalis KT - termékkompatibilitás: Canalis KS gyűjtősín kábelcsatorna mellett dugaszolható kimenetek - leágazóegység polaritása: 3L+PEN. Előnyök : - Moduláris felépítés és bővíthető rendszer, Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés. Biztonság, A leágazó dobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztással), Közvetlen érintés ellen védett (IpxxB), A leágazó egységek azonosak a KS síncsatorna egységeivel, Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam, Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat, Magas védettségi szint: IP55minden tipusú épület esetében, Szétszerelhetőség, újra-felhasználhatóság, környezetbarát kivitel.. Alkalmazások: - Ipari létesítmények: üzemcsarnokok, garázsok, Kereskedelmi központok: bevásárlóközpontok, hiper- és szupermarketek, Szolgáltatói létesítmények: logisztikai központok, számítógépes központok, műszaki iskolák, kórházak.. Előnyök : Moduláris felépítés és bővíthető rendszer Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges Könnyű súly és egyszerű kezelés Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam Könnyű és erős kivitel Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében.. Alkalmazások: A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás)..
Termék adatok
Szélesség méret
203 mm
Hosszúság méret
357 mm
Magasság méret
160 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
63 A