Schneider Electric Canalis KSB - KSB160SM424 - Leágazó elem 160A
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Leágazó elem 160A KSB160SM424 Schneider
\nLeágazó elem 160A. termékcsalád: Canalis - leágazóegység polaritása: 3L+N+PE. Előnyök : Moduláris felépítés és bővíthető rendszer Gyors és egyszerű kiépítés és üzembe helyezés Flexibilitás: a fogyasztói leágazóegységek a szükséges helyre kerülnek, kiépítésük az áramkör megszakítása nélkül, feszültség alatt is lehetséges Könnyű súly és egyszerű kezelés Kíváló érintkezőfelületek: hosszú élettartam Könnyű és erős kivitel Halogénmentes kivitel: tűz esetén a Canalis nem bocsát ki semmilyen füstöt vagy mérgező gázokat Magas védettségi szint: IP 55minden tipusú épület esetében.. Alkalmazások: A leágazódobozok síncsatornára történő csatlakoztatása és annak lecsatlakoztatása biztonságosan történik (biztonsági retesz és leválasztás)..
Termék adatok
Szélesség méret
340 mm
Hosszúság méret
525 mm
Magasság méret
330 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
230 - 690 V
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
160 A