Schneider Electric Canalis KSA - KSA630ET430 - Traszport sín, 630 A, 3 m
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A KSA630ET430 termék 630 A névleges üzemi áramerősséggel rendelkezik 35 °C környezeti hőmérsékleten, és a 3L+N+PE konfigurációval teljes körű megoldást biztosít a háromfázisú hálózatok számára. A termék fehér (RAL 9001) színű, amely nemcsak esztétikus megjelenést biztosít, hanem illeszkedik a legtöbb ipari környezethez is. A sínes áramvezető rendszer IP55 védettségi fokozattal rendelkezik az IEC 60529 szabvány szerint, ami kiváló védelmet nyújt por és vízsugarak ellen, így alkalmas változatos ipari környezetekben való alkalmazásra.
A termék műszaki specifikációi rendkívül meggyőzőek: 230-690 V névleges üzemi feszültséggel, 50/60 Hz hálózati frekvenciával, 8 kV névleges lökőfeszültség-állósággal és 690 V névleges szigetelési feszültséggel rendelkezik. A KSA630ET430 imponáló rövidzárlati teljesítményt kínál, 32,1 kA névleges rövid idejű zárlati árammal és 67,5 kA névleges csúcskiállási árammal. Az elektromos csatlakozás kenőanyaggal ellátott csúszó érintkezőkkel történik, ami biztosítja a megbízható kapcsolatot és csökkenti a kopást. A termék méretei: 113 mm szélesség, 146 mm magasság, a sugárzott mágneses mező értéke pedig mindössze 0,89 μT.
A Canalis KSA630ET430 termék kompatibilis a Canalis KSA sínes áramvezető rendszerek 500-1000 A-es változataival, ami rugalmas rendszerintegrációt tesz lehetővé. A termék hőmérséklet-stabilitása is kiemelkedő, 1225000 kA²·s hőfeszültség-határral rendelkezik, ami biztosítja a hosszú távú megbízható működést még szélsőséges körülmények között is. A termék THDI (teljes harmonikus torzítási index) értékei is figyelemre méltóak: 0-15% között 630 A, 15-33% között 500 A, és 33-100% között 400 A terhelhetőséget biztosít. A maximális feszültségesés rendkívül alacsony, kevesebb mint 0,011 V teljesítménytényező = 1 esetén 50 Hz-en, 1A mellett 100 m hosszú vezetéken.
Schneider Electric Canalis KS (KSA, KSC) - KSA630ET430 - Traszport sín, 630 A, 3 m műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Canalis
Termék rövidnév: KSA
Ajánlat típusa: Advanced
Termék vagy komponens típusa: Sínes áramvezető
Sínes áramvezető leírása: Horizontális transzport hosszúság
Termék kompatibilitás: Canalis KSA sínes áramvezető 500...1000 A
Műszaki jellemzők
Vezetők anyaga: Alumínium
Sínes áramvezető polaritás: 3L + N + PE
Leágazások száma: 0
Névleges üzemi áram: 630 A 35 °C-on
IP védettségi fokozat: IP55 az IEC 60529 szerint
Felszerelési mód: Csavarokkal
Méret típusa: Fix
Hossz: 3 m
Szín: Fehér (RAL 9001)
Kiegészítő információk
Pólusok száma: 4
Semleges vezető pozíciója: Felül
Felszerelési pozíció: Vízszintes
Névleges üzemi feszültség: 230...690 V
Hálózati frekvencia: 50/60 Hz
Névleges lökőfeszültség-állóság: 8 kV
Névleges szigetelési feszültség: 690 V
Névleges rövid idejű zárlati áram: 32.1 kA
Névleges csúcskiállási áram: 67.5 kA
Elektromos csatlakozás: Kenőanyaggal ellátott csúszó érintkező
Szélesség: 113 mm
Magasság: 146 mm
Sugárzott mágneses mező: 0.89 µT
Teljesítmény jellemzők
Hőfeszültség határ: 1225000 kA².s
THDI: 0...15 % 630 A
THDI: 15...33 % 500 A
THDI: 33...100 % 400 A
Maximális feszültségesés: <0.011 V teljesítménytényező = 1 esetén 50 Hz-en 1A mellett 100 m hosszú vezetéken
Maximális feszültségesés: <0.013 V teljesítménytényező = 0.9 esetén 50 Hz-en 1A mellett 100 m hosszú vezetéken
Maximális feszültségesés: <0.013 V teljesítménytényező = 0.8 esetén 50 Hz-en 1A mellett 100 m hosszú vezetéken
Maximális feszültségesés: <0.012 V teljesítménytényező = 0.7 esetén 50 Hz-en 1A mellett 100 m hosszú vezetéken
Szabványok: IEC 61439-1, IEC 61439-6
Környezeti jellemzők
IK védettségi fokozat: IK08 az IEC 62262 szerint
Környezeti működési hőmérséklet: 35 °C (teljesítménycsökkentés nélkül)
Környezeti működési hőmérséklet: 55 °C (teljesítménycsökkentési tényezővel)
Termék adatok
Szélesség méret
120 mm
Hosszúság méret
3 137,5 mm
Magasság méret
170 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség AC 50 Hz
690 - 690 V
Szín
fehér
Kivitel
egyes
Védettség
IP55
Pólusszám
4
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Névleges áram AC 50 Hz
630 A