Schneider Electric Altivar Process ATV950 - ATV950D75N4E - frekvenciaváltó, 75kW, 3f, 400VAC, IP55, falra szerelhető, kapcsolóval, fékező egységgel
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Process ATV900 sorozat ATV950D75N4E típusú frekvenciaváltója a Schneider Electric prémium minőségű, változtatható fordulatszámú hajtása, amelyet kifejezetten ipari folyamatirányítási alkalmazásokhoz fejlesztettek ki. Ez a nagy teljesítményű, 75 kW-os eszköz tökéletes megoldást kínál szinkron és aszinkron motorok vezérlésére, miközben maximális rugalmasságot és megbízhatóságot biztosít a legigényesebb ipari környezetekben is.
Az ATV950D75N4E normál üzemmódban 75 kW, nagy terhelésű üzemmódban 55 kW teljesítményre képes, 400-480 V-os háromfázisú tápellátással működik. Maximális kimeneti áramerőssége normál üzemmódban 145 A, nagy terhelésű üzemmódban 106 A, 2,5 kHz-es kapcsolási frekvencia mellett. A készülék képes akár 599 Hz-es kimeneti frekvenciát biztosítani, és rendelkezik lineárisan állítható gyorsítási-lassítási rámpákkal 0,01-9999 s tartományban. A frekvenciaváltó számos motorvezérlési profilt támogat, beleértve a változtatható nyomaték, optimalizált nyomaték és állandó nyomaték üzemmódokat aszinkron motorok esetén, valamint állandó mágneses és szinkron reluktancia motorok vezérlését is. Széleskörű védelmi funkciókkal rendelkezik, mint a termikus védelem, biztonságos nyomatéklekapcsolás, fázisvédelem és különböző túláram- és túlfeszültség-védelmek. A fejlett biztonsági funkciók között megtalálható a Safely Limited Speed (SLS), Safe brake management (SBC/SBT), Safe Stop 1 (SS1) és Safe Torque Off (STO), amelyek megfelelnek a korszerű ipari biztonsági szabványoknak.
Schneider Electric Altivar Process ATV950 - ATV950D75N4E műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Altivar Process ATV900
Termékspecifikus alkalmazás: Ipari folyamatok
Termék vagy komponens típusa: Frekvenciaváltó
Variáns: Terhelés leválasztó kapcsolóval, Fékező egységgel
Eszköz alkalmazása: Ipari alkalmazás
Termék rendeltetése: Szinkron motorok, Aszinkron motorok
Villamos jellemzők
Hálózati fázisok száma: 3 fázis
Névleges tápfeszültség: 380...480 V - 15...10%
Relatív szimmetrikus hálózati feszültség tűrés: 10%
Relatív szimmetrikus hálózati frekvencia tűrés: 5%
Névleges kimeneti áram: 145,0 A
Folyamatos kimeneti áram: 145 A 2,5 kHz-en normál terhelésnél, 106 A 2,5 kHz-en nagy terhelésnél
Motor teljesítmény kW: 75,0 kW normál terhelésnél, 55,0 kW nagy terhelésnél
EMC szűrő: Integrált, EMC lappal opcionális
Hálózati frekvencia: 50...60 Hz
Prospektív vonali rövidzárlati áram: 50 kA
Alapterhelési áram nagy túlterhelésnél: 106,0 A
Alapterhelési áram alacsony túlterhelésnél: 145,0 A
Kommunikációs jellemzők
Kommunikációs port protokoll: Modbus TCP, EtherNet/IP, Modbus soros
Adatcsere mód: Fél duplex, teljes duplex, autonegociáció Ethernet IP/Modbus TCP
Adatformátum: 8 bit, konfigurálható páratlan, páros vagy nincs paritás Modbus soros esetén
Fizikai jellemzők
IP védettség: IP55
Védettségi fok: UL 1-es típus
Felszerelési mód: Falra szerelhető
Szélesség: 345 mm
Magasság: 1250 mm
Mélység: 436 mm
Nettó tömeg: 89,3 kg
Működési jellemzők
Maximális kimeneti frekvencia: 599 Hz
Kapcsolási frekvencia: 1...8 kHz állítható, 2,5...8 kHz deratinggel
Névleges kapcsolási frekvencia: 2,5 kHz
Szinkron motor vezérlési profil: Állandó mágneses motor, Szinkron reluktancia motor
Gyorsítási és lassítási rámpák: Lineáris, külön állítható 0,01...9999 s
Fékezés megállításig: DC injektálással
Környezeti jellemzők
Relatív páratartalom: 5...95% kondenzáció nélkül, IEC 60068-2-3 szerint
Üzemeltetési helyzet: Függőleges +/- 10 fok
Szabványok és tanúsítványok
Terméktanúsítványok: TÜV
Jelölés: CE
Szabványok: UL 508C, IEC 61800-3, IEC 61800-5-1, IEC 61000-3-12, IEC 60721-3, IEC 61508, IEC 13849-1
Termék adatok
Szélesség méret
480 mm
Hosszúság méret
1 430 mm
Magasság méret
550 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP55
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
436 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V