Schneider Electric Altivar Process ATV950 - ATV950D55N4 - frekvenciaváltó, 55kW, 3f, 400VAC, IP55, falra szerelhető, fékező egységgel
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV950 frekvenciaváltó, 55kW, 3f, 400VAC, IP55, falra szerelhető, fékező egységgel ATV950D55N4 Schneider
\nFrekvenciaváltó, ATV950, 55kW, 400/480V- fékegységgel, IP55. termékcsalád: Altivar Process ATV900 - termék vagy komponens típusa: változó sebességű meghajtó - készülékalkalmazás: ipari alkalmazás - készülék rövid megnevezése: ATV950 - különböző: standard változat - termék felhasználási területe: aszinkron motorok, szinkron motorok - szerelési mód: fali szerelvény - IP védettségi szint: IP55 megfelel IEC 60529, IP55 megfelel IEC 61800-5-1 - hűtés típusa: kényszerített áramlás - motorteljesítmény kW: 45 kW (nagy igénybevétel), 55 kW (normál igénybevétel) - motorteljesítmény LE: 60 LE (nagy igénybevétel), 75 LE (normál igénybevétel) - fázis áram: 71.8 A -480 V (nagy igénybevétel), 81.4 A -381 V (nagy igénybevétel), 84.2 A -480 V (normál igénybevétel), 97.2 A -381 V (normál igénybevétel) - feltáró vezeték Isc: 50 kA - látszólagos teljesítmény: 59.7 kVA -480 V (nagy igénybevétel), 70 kVA -480 V (normál igénybevétel) - folyamatos kimeneti áram: 106 A -2.5 kHz (normál igénybevétel), 88 A -2.5 kHz (nagy igénybevétel) - maximális átmeneti áram: 127.2 A ideig 60 s (normál igénybevétel), 132 A ideig 60 s (nagy igénybevétel) - aszinkron motor vezérlőprofil: constant torque standard, optimized torque mode, variable torque standard - szinkronmotor vezérlőprofil: állandó mágneses motor - frekvenciaváltó kimeneti frekvencia: 0.1...599 Hz - névleges kapcsolási frekvencia: 2.5 kHz - kapcsolási frekvencia: 1...8 kHz állítható, 2.5...8 kHz csökkenési tényezővel - diszkrét bemeneti logika: 16 előre beállított sebesség - kommunikációs port protokoll: Ethernet/IP, Modbus soros kapcsolat, Modbus TCP - kiegészítő kártya: A csatlakozónyílás : kommunikációs modul esetén Profibus DP V1, A csatlakozónyílás/B csatlakozónyílás/C csatlakozónyílás : kimeneti relé bővítőmodul, A csatlakozónyílás/B csatlakozónyílás/C csatlakozónyílás : logikai és analóg I/O bővítőmodul. Előnyök : A fékezőellenállások lehetővé teszik az Altivar Process hajtások számára, hogy a fékezési energia disszipálsával a leállási folyamat közben is üzemeljenek. Maximális tranziens fékezőnyomatékot biztosít. • Tokzaton kívüli elhelyezés, amely nem gátolja a természetes hűtést. • A fékezőegységek védelmi szintje IP20 vagy IP23 , a hővédelemről pedig egy beépített hőmérséklet-érzékelő gondoskodik.... Alkalmazások: Az Altivar Process ATV900 hajtások kifejezetten ipari folyamatokhoz készültek, így például: . Olaj- és gázipar: . Villamos búvárszivattyúk, excenteres csigaszivattyúk, rudazatszivattyúk, iszapszivattyúk, forgóasztal/felső hajtás, forgóasztalok, felső hajtások, kompresszor vezérlők, valamint finomítói ventilátorok... Bányaipar: Leszóró-/felszedőgépek, malmok/kemencék, zúzó-, őrlő-, keverőgépek, szállítószalagok, speciális daruk és hajórakodó gépek.. Élelmiszeripar: Tejipari italok és agráripari alkalmazások, beleértve a szállítószalagokat, keverőket, aprítókat, centrifugákat és forró forgószárítókat.. Víz- és szennyvízipar: Derítők különféle vízi és szennyvízi alkalmazásokban....
Termék adatok
Szélesség méret
485 mm
Hosszúság méret
1 440 mm
Magasság méret
545 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP55
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
375 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V