Schneider Electric Altivar Process - ATV930U15N4Z - frekvenciaváltó, 1,5kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Process ATV900 sorozat ATV930U15N4Z típusú frekvenciaváltója ipari alkalmazásokra tervezett, fejlett motorvezérlő eszköz a Schneider Electric kínálatából. Ez a 1,5 kW teljesítményű frekvenciaváltó a 380-480 V tartományban működő három fázisú hálózatokhoz készült, és mind aszinkron, mind szinkronmotorok irányítására alkalmas. A készülék szekrénybe építhető kivitelben, IP20 védelemmel rendelkezik, valamint beépített fékezőegységet tartalmaz.
Az ATV930U15N4Z normál üzemben 4 A folyamatos kimeneti áramot biztosít 4 kHz kapcsolási frekvencián, míg nagy terhelésű üzemmódban 2,2 A-t. Ez normál üzemmódban 1,5 kW, nagy terhelésű üzemmódban 0,75 kW motorteljesítménynek felel meg. A készülék rendelkezik integrált EMC szűrővel, de opcionálisan EMC lappal is bővíthető a még jobb elektromágneses kompatibilitás érdekében. Méretei: 130 mm szélesség, 285 mm magasság és 196 mm mélység, ami kompakt beépíthetőséget biztosít.
Az ATV930U15N4Z különböző motorvezérlési profilokat támogat, beleértve az állandó nyomaték, optimalizált nyomaték és változó nyomaték üzemmódokat az aszinkron motorok esetében, valamint a permanens mágneses és a szinkron reluktancia motorok speciális vezérlési módjait. A maximális kimeneti frekvencia 599 Hz, ami rendkívül precíz sebesség-szabályozást tesz lehetővé. A gyorsítási és lassítási rámpák lineárisan állíthatók 0,01-9999 másodperc között, ami rugalmas alkalmazhatóságot biztosít különböző terhelési viszonyok mellett.
Schneider Electric Altivar Process - ATV930U15N4Z - frekvenciaváltó, 1,5kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Altivar Process ATV900
Típus: ATV930U15N4Z
Termék specifikus alkalmazás: Ipari folyamatirányítás
Termék vagy komponens típus: Frekvenciaváltó
Változat: Standard verzió beépített fékezőegységgel
Eszköz alkalmazása: Ipari alkalmazások
Termék rendeltetése: Aszinkron motorok, Szinkron motorok
Elektromos jellemzők
Hálózati fázisszám: 3 fázis
Névleges tápfeszültség: 380...480 V (-15...+10%)
Névleges kimeneti áram: 4,0 A
Folyamatos kimeneti áram: 4 A 4 kHz-en normál üzemben, 2,2 A 4 kHz-en nagy terhelésű üzemben
Motor teljesítmény: 1,5 kW normál üzemben, 0,75 kW nagy terhelésű üzemben
Maximális tranziens áram: 4,8 A 60 másodpercig (normál üzem), 3,3 A 60 másodpercig (nagy terhelésű üzem)
Hálózati frekvencia: 50...60 Hz
Relatív szimmetrikus hálózati feszültség tűrés: 10%
Relatív szimmetrikus hálózati frekvencia tűrés: 5%
Maximális kimeneti feszültség: 480,0 V
Maximális kimeneti frekvencia: 599 Hz
Kommunikációs lehetőségek
Kommunikációs port protokoll: Modbus TCP, EtherNet/IP, Modbus soros
Bemenetek és kimenetek
Diszkrét bemenetek száma: 10
Diszkrét kimenetek száma: 2
Analóg bemenetek száma: 3
Analóg kimenetek száma: 2
Relékimenetek száma: 3
Motorvezérlési profilok
Szinkron motor vezérlési profil: Permanens mágneses motor, Szinkron reluktancia motor
Biztonsági funkciók
Safe Torque Off (STO): Igen
Safe Stop 1 (SS1): Igen
Safely Limited Speed (SLS): Igen
Safe brake management (SBC/SBT): Igen
Mechanikai jellemzők
IP védettségi fokozat: IP21
Felszerelési mód: Szekrénybe szerelhető
Méretek: 130 mm szélesség, 285 mm magasság, 196 mm mélység
Működési pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Környezeti jellemzők
Működési hőmérséklet: -15...50 °C (terhelés csökkentése nélkül), 50...60 °C (terhelés csökkentéssel)
Relatív páratartalom: 5...95% kondenzáció nélkül (IEC 60068-2-3)
Termék adatok
Szélesség méret
160 mm
Hosszúság méret
340 mm
Magasság méret
255 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
196 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V