Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930U75N4Z - frekvenciaváltó, 7,5kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar Process ATV930 frekvenciaváltó, 7,5kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül ATV930U75N4Z Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
220 mm
Hosszúság méret
580 mm
Magasság méret
345 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Mélység
225 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V