Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930U75N4 - frekvenciaváltó, 7,5kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Process ATV900 sorozatú, ATV930U75N4 típusú frekvenciaváltó a Schneider Electric innovatív megoldása az ipari alkalmazásokhoz, amely kiemelkedő teljesítményt és sokoldalú vezérlési lehetőségeket kínál. Ez a 7,5 kW névleges teljesítményű változat a 400-480V-os, háromfázisú hálózatokhoz tervezett, beépített fékező egységgel és IP21 védettséggel.
Az ATV930U75N4 frekvenciaváltó kifejezetten ipari alkalmazásokhoz lett kifejlesztve, és mind aszinkron, mind szinkronmotorokat képes működtetni. A normál üzemben 16,5 A, nehéz üzemben 12,7 A folyamatos kimeneti áramot biztosít 4 kHz-es kapcsolási frekvencián. A készülék falra szerelhető kivitelben készül, kompakt méretekkel (171 mm széles, 409 mm magas, 236 mm mély), súlya mindössze 7,7 kg.
A motor vezérlési profiljait tekintve az ATV930U75N4 támogatja a változtatható és állandó nyomaték szabályozást, valamint optimalizált nyomaték üzemmódot aszinkron motorokhoz, illetve állandó mágneses és reluktancia szinkronmotorokhoz is alkalmazható. A maximális kimeneti frekvencia 599 Hz, a gyorsítási és lassítási rámpák pedig lineárisan állíthatók 0,01-9999 másodperc között. A készülék négynegyedes üzemmódra képes, és beépített fékchopperrel rendelkezik az energia visszatáplálásához fékező üzemmódban.
Altivar Process ATV930U75N4 műszaki adatok
Általános adatok
Termékcsalád: Altivar Process ATV900
Termék specifikus alkalmazás: Ipari folyamatirányítás
Termék típusa: Frekvenciaváltó
Változat: Standard kivitel, beépített fékchopperrel
Eszköz alkalmazás: Ipari alkalmazásokhoz
Alkalmazható motor típusok: Aszinkron motorok, Szinkron motorok
Elektromos jellemzők
Hálózati fázisszám: 3 fázis
Névleges tápfeszültség: 380...480 V
Folyamatos kimeneti áram: 16,5 A 4 kHz-nél normál terhelésnél, 12,7 A 4 kHz-nél nehéz terhelésnél
Motor teljesítmény: 7,5 kW normál terhelésnél, 5,5 kW nehéz terhelésnél
Maximális bemeneti áram: 13,8 A
Vonali áram: 13,8 A 380 V-nál (normál terhelés), 10,5 A 380 V-nál (nehéz terhelés), 11,9 A 480 V-nál (normál terhelés), 9,2 A 480 V-nál (nehéz terhelés)
Névleges kimeneti áram: 16,5 A
Maximális kimeneti feszültség: 480 V
Látszólagos teljesítmény: 9,9 kVA 480 V-nál (normál terhelés), 7,6 kVA 480 V-nál (nehéz terhelés)
Maximális átmeneti áram: 19,8 A 60 másodpercig (normál terhelés), 19,1 A 60 másodpercig (nehéz terhelés)
Hálózati frekvencia: 50...60 Hz
Kommunikációs lehetőségek
Kommunikációs port protokollok: EtherNet/IP, Modbus TCP, Modbus soros
Adatátviteli mód: Fél duplex, teljes duplex, autonegotiation Ethernet IP/Modbus TCP esetén
I/O jellemzők
Diszkrét bemenetek száma: 10
Diszkrét kimenetek száma: 2
Analóg bemenetek száma: 3
Analóg kimenetek száma: 2
Relékimenetek száma: 3
Méretadatok
Szélesség: 171 mm
Magasság: 409 mm
Mélység: 236 mm
Nettó tömeg: 7,7 kg
Szerelési és környezeti feltételek
Szerelési mód: Falra szerelhető
IP védettségi fokozat: IP21
Működési hőmérséklet: -15...50 °C (terheléscsökkentés nélkül), 50...60 °C (terheléscsökkentéssel)
Üzemi pozíció: Függőleges +/- 10 fok
Relatív páratartalom: 5...95% kondenzáció nélkül, IEC 60068-2-3 szerint
Biztonsági funkciók
Szabványok és tanúsítványok
Terméktanúsítványok: CSA, UL, TÜV
Jelölés: CE
Szabványok: UL 508C, IEC 61800-3, IEC 61800-5-1, IEC 61000-3-12, IEC 60721-3, IEC 61508, IEC 13849-1
Termék adatok
Szélesség méret
215 mm
Hosszúság méret
585 mm
Magasság méret
345 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP21
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
236 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V