Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930U30N4Z - frekvenciaváltó, 3kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Schneider Electric Altivar Process ATV900 sorozat, különösen az ATV930U30N4Z modell egy kiváló teljesítményű, professzionális frekvenciaváltó, amely kifejezetten ipari folyamatirányítási alkalmazásokhoz lett kifejlesztve. Ez a 3kW-os, háromfázisú frekvenciaváltó tökéletes megoldást kínál mind az aszinkron, mind a szinkronmotorok vezérléséhez, biztosítva a pontos és hatékony működést a legigényesebb ipari környezetben is.
Az ATV930U30N4Z modell 380-480V közötti tápfeszültséggel működik, és kabinet-integrációs lehetőséggel, valamint IP20 védettséggel rendelkezik. A készülék 7,2A folyamatos kimeneti áramot biztosít 4 kHz kapcsolási frekvencián normál terhelés mellett, illetve 5,6A-t nagy terhelés esetén. Beépített fékezőtranzisztorral rendelkezik, amely hatékony fékezést tesz lehetővé, különösen fontos ez olyan alkalmazásoknál, ahol gyakori a gyors megállás vagy irányváltás. Az alapkivitelű változat széles körű funkciókészlettel bír, amely könnyedén bővíthető opcionális modulokkal.
Altivar Process ATV930 - ATV930U30N4Z műszaki adatok
Főbb jellemzők
Termékcsalád: Altivar Process ATV900
Termék specifikus alkalmazás: Ipari folyamatirányítás
Terméktípus: Frekvenciaváltó (Variable speed drive)
Változat: Beépített fékezőtranzisztorral, standard verzió
Alkalmazási terület: Ipari alkalmazás
Felhasználási cél: Aszinkron motorok, szinkronmotorok
Elektromos jellemzők
Hálózati fázisszám: 3 fázis
Szerelési mód: Szekrénybe szerelhető
Folyamatos kimeneti áram: 7,2 A 4 kHz-en normál terhelés esetén, 5,6 A 4 kHz-en nagy terhelés esetén
Névleges kimenő áram: 7,2 A
Névleges tápfeszültség: 380...480 V (-15...+10%)
Motorteljesítmény: 3,0 kW normál terhelés esetén, 2,2 kW nagy terhelés esetén
EMC szűrő: Beépített, EMC lemezzel kiegészíthető
IP védettségi fokozat: IP21
Kommunikációs lehetőségek
Kommunikációs portok protokolljai: Modbus soros, EtherNet/IP, Modbus TCP
Slot A/B/C: digitális és analóg I/O bővítő modul, relé bővítőmodul
Ethernet Powerlink kommunikációs modul
Elektromos csatlakozások
Vezérlés: csavaros sorkapocs 0,5...1,5 mm²/AWG 20...AWG 16
Hálózati oldal: csavaros sorkapocs 2,5...6 mm²/AWG 14...AWG 10
Motor: csavaros sorkapocs 2,5...6 mm²/AWG 14...AWG 10
DC busz: csavaros sorkapocs 2,5...6 mm²/AWG 14...AWG 10
Környezeti feltételek
Zajszint: 54,5 dB az 86/188/EEC szerint
Rezgésállóság: 1,5 mm csúcstól-csúcsig (f= 2...13 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
1 gn (f= 13...200 Hz) az IEC 60068-2-6 szerint
Ütésállóság: 15 gn 11 ms-ig az IEC 60068-2-27 szerint
Környezeti jellemzők: Kémiai szennyezés elleni védelem: 3C3 osztály az IEC 60721-3-3 szerint
Porszennyezés elleni védelem: 3S3 osztály az IEC 60721-3-3 szerint
Relatív páratartalom: 5...95% kondenzáció nélkül az IEC 60068-2-3 szerint
Üzemi hőmérséklet: -15...50 °C (terheléscsökkentés nélkül)
50...60 °C (terheléscsökkentési tényezővel)
Tengerszint feletti magasság: ≤ 1000 m terheléscsökkentés nélkül
1000...4800 m 100 m-enként 1% áramcsökkentéssel
Méret és tömeg
Szélesség: 130 mm
Magasság: 285 mm
Mélység: 196 mm
Biztonság és megfelelőség
Tanúsítványok: TÜV, CSA, UL
Jelölések: CE
Szélesség méret
190 mm
Hosszúság méret
400 mm
Magasság méret
318 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Mélység
196 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V