Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930U30M3 - frekvenciaváltó, 3kW, 3f, 230VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Az Altivar Process ATV900 sorozat ATV930U30M3 típusú frekvenciaváltója a Schneider Electric kiváló minőségű, professzionális megoldása az ipari motorvezérlési alkalmazásokhoz. Ez a 3kW teljesítményű, falra szerelhető készülék kifejezetten ipari környezetbe lett tervezve, ahol megbízható és hatékony motorvezérlésre van szükség.
Az ATV930U30M3 frekvenciaváltó mind aszinkron, mind szinkron motorok vezérlésére alkalmas, ami jelentősen megnöveli a felhasználási területeit. A készülék képes állandó nyomatékú, változó nyomatékú és optimalizált nyomatékú üzemmódban működni aszinkron motorok esetén, míg állandó mágneses és szinkron reluktancia motorok vezérlésére is képes. A maximális kimeneti frekvencia 599 Hz, ami széles fordulatszám-tartományban történő alkalmazást tesz lehetővé.
A készülék méretei kompaktak (350 x 144 x 206 mm), a tömege mindössze 4,5 kg, így könnyen beépíthető különböző vezérlőszekrényekbe. Működési hőmérséklet-tartománya -15°C-tól +50°C-ig terjed leértékelés nélkül, de akár 60°C-ig is használható teljesítmény-csökkentéssel. A relatív páratartalom 5-95% közötti lehet kondenzáció nélkül, és akár 1000 méteres tengerszint feletti magasságig használható teljesítmény-csökkentés nélkül.
Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930U30M3 - frekvenciaváltó, 3kW, 3f, 230VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel műszaki adatok
Általános jellemzők
Termékcsalád: Altivar Process ATV900
Típus: ATV930U30M3
Alkalmazás: Ipari folyamatirányítás
Kivitel: Standard verzió beépített fékező egységgel (brake chopper)
Szerelési mód: Falra szerelhető
Elektromos jellemzők
Hálózati feszültség: 200-240V, -15%...+10%
Fázisszám: 3 fázis
Hálózati frekvencia: 50-60 Hz (±5%)
Névleges kimeneti áram: 13,7A (normál terhelés) / 11,2A (nagy terhelés)
Motor teljesítmény: 3,0 kW (normál terhelés) / 2,2 kW (nagy terhelés)
Névleges bemeneti áram: 11,5A (200V, normál terhelés) / 8,7A (200V, nagy terhelés)
Maximális tranziens áram: 16,4A 60 másodpercig (normál terhelés) / 16,8A 60 másodpercig (nagy terhelés)
Vezérlési jellemzők
Motor vezérlési profil: Aszinkron motor: állandó nyomaték, változó nyomaték, optimalizált nyomaték
Szinkron motor: állandómágneses motor, szinkron reluktancia motor
Maximális kimeneti frekvencia: 599 Hz
Kapcsolási frekvencia: 2-16 kHz állítható (névleges: 4 kHz)
Gyorsítás/lassítás: Lineárisan állítható 0,01-9999 s tartományban
Ki- és bemenetek
Digitális bemenetek száma: 10 db
Analóg bemenetek száma: 3 db (feszültség: 0-10V DC, áram: 0-20mA/4-20mA)
Digitális kimenetek száma: 2 db
Analóg kimenetek száma: 2 db (feszültség: 0-10V DC, áram: 0-20mA)
Relé kimenet: 3 db (1 hibareléként, 2 szekvencia reléként konfigurálható)
Kommunikáció
Beépített protokollok: Modbus soros, Modbus TCP, EtherNet/IP
Biztonsági funkciók
Mechanikai jellemzők
Védettségi fokozat: IP21
UL védettség: UL Type 1
Méretek (magasság x szélesség x mélység): 350 x 144 x 206 mm
Tömeg: 4,5 kg
Környezeti feltételek
Működési hőmérséklet-tartomány: -15°C...+50°C (leértékelés nélkül), +50°C...+60°C (leértékeléssel)
Relatív páratartalom: 5-95% (kondenzáció nélkül)
Zajszint: 54,5 dB
Működési magasság: ≤1000 m (leértékelés nélkül), 1000-4800 m (1% leértékelés 100 m-enként)
Rezgésállóság: 1,5 mm peak-to-peak (f=2...13 Hz), 1 gn (f=13...200 Hz)
Ütésállóság: 15 gn 11 ms-ig
Tanúsítványok
Megfelelőség: CE jelölés
Szabványok: UL 508C, IEC 61800-3, IEC 61800-5-1, IEC 61000-3-12, IEC 60721-3, IEC 61508, IEC 13849-1
Termékbiztosítás: CSA, TÜV, UL
Termék adatok
Szélesség méret
190 mm
Hosszúság méret
405 mm
Magasság méret
305 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP21
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
206 mm
Max. kimeneti feszültség
240 V