Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930U22N4Z - frekvenciaváltó, 2,2kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar Process ATV930 frekvenciaváltó, 2,2kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül ATV930U22N4Z Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
190 mm
Hosszúság méret
400 mm
Magasság méret
310 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Mélység
196 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V