Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930D90N4Z - frekvenciaváltó, 90kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar Process ATV930 frekvenciaváltó 90kW 3f 400VAC IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül ATV930D90N4Z Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
430 mm
Hosszúság méret
1 110 mm
Magasság méret
600 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Mélység
307 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V