Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930D55N4Z - frekvenciaváltó, 55kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar Process ATV930 frekvenciaváltó, 55kW, 3f, 400VAC, IP21, falra szerelhető, kijelző nélkül ATV930D55N4Z Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
420 mm
Hosszúság méret
1 110 mm
Magasság méret
590 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Mélység
307 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V