Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930D22Y6 - frekvenciaváltó, 22kW, 3f, 230VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A 22kW-os, 500-690V-os háromfázisú tápellátással működő hajtás tervezésekor a Schneider Electric mérnökei különös figyelmet fordítottak a sokoldalúságra és a rugalmasságra. Az ATV930D22Y6 képes mind aszinkron, mind szinkron motorok vezérlésére, így rendkívül széles alkalmazási területet fed le. A beépített fékellenállás további előnyt jelent, különösen olyan alkalmazásoknál, ahol gyors lassítások szükségesek vagy ahol a motor regeneratív működése gyakori.
Az ATV930D22Y6 normál üzemben 29A, nagy terhelés esetén 24A folyamatos kimeneti áramot biztosít 4 kHz kapcsolási frekvencián. A hajtás névleges teljesítménye normál üzemben 18,5 kW, nagy terhelés esetén pedig 15 kW. A maximális kimeneti frekvencia 599 Hz, ami széles fordulatszám-tartományt tesz lehetővé a vezérelt motorok számára. A négynegyedes működési képesség biztosítja, hogy a motor mind előremenetben, mind hátramenetben képes legyen gyorsítani és fékezni, ami rendkívül pontos mozgásvezérlést tesz lehetővé.
Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930D22Y6 - frekvenciaváltó, 22kW, 3f, 230VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel műszaki adatok
Alapadatok
Termékcsalád: Altivar Process ATV900
Termék specifikus alkalmazás: Ipari folyamatirányítás
Termék típus: Frekvenciaváltó
Változat: Standard verzió, fékellenállással
Eszköz alkalmazás: Ipari felhasználás
Rendeltetés: Aszinkron és szinkron motorokhoz
Elektromos jellemzők
Hálózati fázisok száma: 3 fázis
Névleges tápfeszültség: 500...690 V (-15...+10%)
Hálózati frekvencia: 50...60 Hz (±5%)
Névleges kimeneti áram: 29.0 A
Motor teljesítmény: 18,5 kW normál üzemben, 15,0 kW nagy terhelés esetén
Folyamatos kimeneti áram: 29 A 4 kHz-en normál üzemnél, 24 A 4 kHz-en nagy terhelésnél
Maximális kimeneti feszültség: 690 V
Maximális kimeneti frekvencia: 599 Hz
Hálózati áram: 27,6 A 500 V-nál (normál üzem), 23,2 A 500 V-nál (nagy terhelés), 26,0 A 690 V-nál (normál üzem), 23,0 A 690 V-nál (nagy terhelés)
Kommunikáció
Kommunikációs port protokoll: Modbus soros, Modbus TCP, EtherNet/IP
Opcionális modulok: Profibus DP V1, PROFINET, DeviceNet, EtherCAT, CANopen, Ethernet Powerlink
Átviteli sebesség: 10/100 Mbit/s (Ethernet IP/Modbus TCP), 4,8/9,6/19,2/38,4 kbit/s (Modbus soros)
Védelem és biztonság
IP védettség: IP21
Védettség UL szerint: UL type 1
EMC szűrő: Beépített, EMC lemez opcióval
Fizikai jellemzők
Szerelési mód: Falra szerelhető
Szélesség: 246 mm
Magasság: 420 mm
Mélység: 242 mm
Környezeti feltételek
Relatív páratartalom: 5...95% kondenzáció nélkül
Zajszint: 58 dB
Rezgésállóság: 1,5 mm csúcstól csúcsig (f= 2...13 Hz), 1 g (f= 13...200 Hz)
Ütésállóság: 15 g 11 ms-ig
Termék adatok
Szélesség méret
400 mm
Hosszúság méret
800 mm
Magasság méret
490 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP00
Mélység
242 mm
Max. kimeneti feszültség
30 V