Schneider Electric Altivar Process ATV930 - ATV930D11Y6 - frekvenciaváltó, 11kW, 3f, 230VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV930 frekvenciaváltó, 11kW, 3f, 230VAC, IP21, falra szerelhető, fékező egységgel ATV930D11Y6 Schneider
Frekvenciaváltó, ATV930, 11kW/15HP, 500V/690V, IP00. termékcsalád: Altivar Process ATV900 - termék vagy komponens típusa: változó sebességű meghajtó - készülékalkalmazás: ipari alkalmazás - készülék rövid megnevezése: ATV930 - különböző: standard változat - termék felhasználási területe: aszinkron motorok, szinkron motorok - szerelési mód: fali szerelvény - IP védettségi szint: IP00 megfelel IEC 60529, IP00 megfelel IEC 61800-5-1, IP20 megfelel IEC 60529 with kit VW3A9705, IP20 megfelel IEC 61800-5-1 with kit VW3A9705 - hűtés típusa: kényszerített áramlás - motorteljesítmény kW: 11 kW -690 V (normál igénybevétel), 5.5 kW -501 V (nagy igénybevétel), 7.5 kW -501 V (normál igénybevétel), 7.5 kW -690 V (nagy igénybevétel) - motorteljesítmény LE: 10 LE -501 V (normál igénybevétel), 10 LE -690 V (nagy igénybevétel), 15 LE -690 V (normál igénybevétel), 7.5 LE -501 V (nagy igénybevétel) - fázis áram: 10.4 A -501 V (nagy igénybevétel), 10.5 A -690 V (nagy igénybevétel), 13.6 A -501 V (normál igénybevétel), 14.7 A -690 V (normál igénybevétel) - feltáró vezeték Isc: 70 kA - látszólagos teljesítmény: 12.5 kVA -690 V (nagy igénybevétel), 17.6 kVA -690 V (normál igénybevétel) - folyamatos kimeneti áram: 13.5 A -4 kHz (normál igénybevétel), 9.5 A -4 kHz (nagy igénybevétel) - aszinkron motor vezérlőprofil: constant torque standard, optimized torque mode, variable torque standard - szinkronmotor vezérlőprofil: állandó mágneses motor - frekvenciaváltó kimeneti frekvencia: 0.1...599 Hz - névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz - kapcsolási frekvencia: 2...8 kHz állítható, 4...8 kHz csökkenési tényezővel - diszkrét bemeneti logika: 16 előre beállított sebesség - kommunikációs port protokoll: Ethernet/IP, Modbus soros kapcsolat, Modbus TCP - kiegészítő kártya: A csatlakozónyílás : kommunikációs modul esetén Profibus DP V1, A csatlakozónyílás/B csatlakozónyílás/C csatlakozónyílás : kimeneti relé bővítőmodul, A csatlakozónyílás/B csatlakozónyílás/C csatlakozónyílás : logikai és analóg I/O bővítőmodul. Előnyök : A fékezőellenállások lehetővé teszik az Altivar Process hajtások számára, hogy a fékezési energia disszipálsával a leállási folyamat közben is üzemeljenek. Maximális tranziens fékezőnyomatékot biztosít. • Tokzaton kívüli elhelyezés, amely nem gátolja a természetes hűtést. • A fékezőegységek védelmi szintje IP20 vagy IP23 , a hővédelemről pedig egy beépített hőmérséklet-érzékelő gondoskodik.... Alkalmazások: Az Altivar Process ATV900 hajtások kifejezetten ipari folyamatokhoz készültek, így például: . Olaj- és gázipar: . Villamos búvárszivattyúk, excenteres csigaszivattyúk, rudazatszivattyúk, iszapszivattyúk, forgóasztal/felső hajtás, forgóasztalok, felső hajtások, kompresszor vezérlők, valamint finomítói ventilátorok... Bányaipar: Leszóró-/felszedőgépek, malmok/kemencék, zúzó-, őrlő-, keverőgépek, szállítószalagok, speciális daruk és hajórakodó gépek.. Élelmiszeripar: Tejipari italok és agráripari alkalmazások, beleértve a szállítószalagokat, keverőket, aprítókat, centrifugákat és forró forgószárítókat.. Víz- és szennyvízipar: Derítők különféle vízi és szennyvízi alkalmazásokban....
Termék adatok
Szélesség méret
390 mm
Hosszúság méret
790 mm
Magasság méret
470 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP00
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
242 mm
Max. kimeneti feszültség
30 V