Schneider Electric Altivar Machine 340 - ATV340U15N4E - rekvenciaváltó, 1,5kW, 3f, 400VAC, IP20, Ethernet IP / Modbus TCP (2xRJ45)
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV340 frekv.váltó, 1,5kW/400V/3f, duális Ethernet ATV340U15N4E Schneider
\nATV340 frekvenciaváltó, 1,5kW, 400V/3f, Ethernet. termék vagy komponens típusa: változó sebességű meghajtó - különböző: standard változat - termék felhasználási területe: aszinkron motorok, szinkron motorok - IP védettségi szint: IP20 megfelel IEC 60529, IP20 megfelel IEC 61800-5-1 - hűtés típusa: kényszerített áramlás - fázisok hálózatszáma: 3 fázis - motorteljesítmény kW: 1.5 kW (nagy igénybevétel), 2.2 kW (normál igénybevétel) - motorteljesítmény LE: 2 LE (nagy igénybevétel), 3 LE (normál igénybevétel) - fázis áram: 2.8 A -480 V külső vonali fojtótekerccsel (nagy igénybevétel), 3.5 A -381 V külső vonali fojtótekerccsel (nagy igénybevétel), 4.1 A -480 V külső vonali fojtótekerccsel (normál igénybevétel), 4.9 A -480 V vonali fojtótekercs nélkül (nagy igénybevétel), 5.1 A -381 V külső vonali fojtótekerccsel (normál igénybevétel), 6 A -381 V vonali fojtótekercs nélkül (nagy igénybevétel) - feltáró vezeték Isc: 5 kA - látszólagos teljesítmény: 3.8 kVA -480 V (normál igénybevétel), 4.1 kVA -480 V (nagy igénybevétel) - folyamatos kimeneti áram: 4 A -4 kHz (nagy igénybevétel), 5.6 A -4 kHz (normál igénybevétel) - maximális átmeneti áram: 6 A ideig 60 s (nagy igénybevétel), 6.2 A ideig 60 s (normál igénybevétel), 7.2 A ideig 2 s (nagy igénybevétel), 7.6 A ideig 2 s (normál igénybevétel) - aszinkron motor vezérlőprofil: constant torque standard, optimized torque mode, variable torque standard - szinkronmotor vezérlőprofil: állandó mágneses motor - frekvenciaváltó kimeneti frekvencia: 0.1...599 Hz - névleges kapcsolási frekvencia: 4 kHz - kapcsolási frekvencia: 2...16 kHz állítható. Előnyök : Az Altivar Machine 340 egy erőteljes hajtás, melynek célja, hogy a gépekben lévő motorok maximális teljesítményt és sebességet tudjanak leadni. Az optimalizált sávszélesség felső határa 400 Hz, így az Altivar Machine 340 olyan alkalmazásokhoz készült, amelyek dinamikusabb gyorsítást és/vagy lassítást igényelnek., Az Altivar Machine 340 frekvenciaváltók rendkívül robusztusak nagy túlterhelések esetén is, jól teljesítenek igényes alkalmazásokban, akár 220%-os túlnyomatékhatárig, A gép igényeihez igazodó alkalmazkodóképesség és méretezhetőség érdekében az Altivar Machine 340 kompatibilis számos motortípussal: aszinkron (IE2, IE3), szinkron, reluktancia (IE4, IE5) különféle alkalmazásokban megkívánt nyitott vagy zárt hurkú vezérléssel.. Az Altivar Machine 340 sok funkcióval és képességgel rendelkezik, melyek egyszerűsítik a gép tervezését, és csökkenti a szükséges mérnöki időt ráfordítást a kiválasztástól az üzembe helyezésig., Bőséges interfész választék, számos I /O, Multi Ethernet protokoll, PTI / PTO, beágyazott enkóder, valamint több más opciós interfész a maximális rugalmasságot biztosítják az architektúra tervezésében, Az egyszerű master/slave konfiguráció, a pozicionálási mód, az integrált alkalmazásfunkciók megkönnyítik az emelési, anyagfeldolgozási, anyagmozgatási, csomagológépes alkalmazások megvalósítását.... Alkalmazások: Nagy teljesítményű alkalmazásokhoz, magasszintű automatizálási képességekkel:, Csomagolás, Anyagmegmunkálás, Anyagmozgatás, Emelőberendezések..
Termék adatok
Szélesség méret
370 mm
Hosszúság méret
320 mm
Magasság méret
110 mm
Mélység
232,5 mm
Max. kimeneti feszültség
480 V