Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U75N4W - frekvenciaváltó, 7,5kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP66, szakaszoló kapcsoló nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV320U75N4W ATV320 frekvenciaváltó, 7,5kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP66, szakaszoló kapcsoló nélkül Schneider
Az Altivar Machine ATV320 termékcsaládja az eredeti berendezésgyártók (OEM) számára tervezett változó fordulatszámú hajtások kínálata. Ez az ATV320 hajtás 3 fázisú szinkron és aszinkron motorokat képes táplálni. Legfeljebb 7,5 kW névleges teljesítményen és 380V és 500V közötti névleges feszültségen működik. Az Altivar high IP mosható meghajtókat kínál a durva környezethez, ha a felhasználók a por és a vegyi szennyeződéseket a meghajtókon kívülről szeretnék megtisztítani. Ventilátor nélkül, beágyazott EMC C2 szűrővel szállítják, és IP66-os védettséget biztosít. Alapfelszereltségként integrálja a Modbus és CANopen kommunikációs protokollokat, amelyekhez a meghajtó elülső részén található RJ45-ös csatlakozón keresztül lehet hozzáférni. Súlya 22 kg. A hajtásszoftver 5 biztonsági funkciót tartalmaz, amelyek segítségével a gépek megfelelnek a biztonsági követelményeknek. Ezek a biztonsági funkciók a SoMove szoftver segítségével konfigurálhatók. Ez az Altivar Machine ATV320 szállítószalagokhoz, kartoncsomagolókhoz, portáldarukhoz, fafeldolgozáshoz, fémfeldolgozáshoz, ventilátorokhoz, élelmiszer- és italiparhoz készült. Megfelel az IEC, UL, TUV, KC és egyéb nemzetközi szabványoknak. Az EcoStruxure Machine szoftverkompatibilitás lehetővé teszi a teljes gép fejlesztését, konfigurálását és üzembe helyezését egyetlen szoftverkörnyezetben, beleértve a logikai, mozgásvezérlési, HMI és a kapcsolódó hálózati automatizálási funkciókat. A szoftver 2 csomagban kerül szállításra. Az ATV320 önállóan vagy egymás mellé, több hajtásból álló konfigurációban is telepíthető. Az Altivar Machine ATV320 sorozat az egyszerű és fejlett gépi követelményekhez való egyszerű integrációra összpontosít, a bevált motorvezérléssel és csatlakoztathatósággal. Az ATV320 meghajtókat kifejezetten anyagmozgatáshoz, csomagoláshoz, textíliákhoz, emelőkhöz, mechanikus működtetőkhöz és anyagmegmunkáláshoz tervezték.
Termék adatok
Szélesség méret
500 mm
Hosszúság méret
700 mm
Magasság méret
480 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
480
Kivitel
váltakozó áram-szinkron motor
Védettség
IP66
Pólusszám
10
Mélység
300 mm
Névleges áram
6 A
Max. kimeneti feszültség
500 V