Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U55N4W - frekvenciaváltó, 5,5kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP66, szakaszoló kapcsoló nélkül
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar Machine ATV320 frekvenciaváltó, 5,5kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP66, szakaszoló kapcsoló nélkül ATV320U55N4W Schneider
Az Altivar Machine ATV320 termékcsaládja az eredeti berendezésgyártók (OEM) számára tervezett változó fordulatszámú hajtások kínálata. Ez az ATV320 hajtás 3 fázisú szinkron és aszinkron motorokat képes táplálni. Legfeljebb 5,5kW névleges teljesítményen és 380V és 500V közötti névleges feszültségen működik. Az Altivar high IP mosható meghajtókat kínál a durva környezethez, ha a felhasználók a por és a vegyi szennyeződéseket a meghajtókon kívülről szeretnék megtisztítani. Ventilátor nélkül, beágyazott EMC C2 szűrővel szállítják, és IP66-os védettséget biztosít. Alapfelszereltségként integrálja a Modbus és CANopen kommunikációs protokollokat, amelyekhez a meghajtó elülső részén található RJ45-ös csatlakozón keresztül lehet hozzáférni. Súlya 22 kg. A hajtásszoftver 5 biztonsági funkciót tartalmaz, amelyek segítségével a gépek megfelelnek a biztonsági követelményeknek. Ezek a biztonsági funkciók a SoMove szoftver segítségével konfigurálhatók. Ez az Altivar Machine ATV320 szállítószalagokhoz, kartoncsomagolókhoz, portáldarukhoz, fafeldolgozáshoz, fémfeldolgozáshoz, ventilátorokhoz, élelmiszer- és italiparhoz készült. Megfelel az IEC, UL, TUV, KC és egyéb nemzetközi szabványoknak. Az EcoStruxure Machine szoftverkompatibilitás lehetővé teszi a teljes gép fejlesztését, konfigurálását és üzembe helyezését egyetlen szoftverkörnyezetben, beleértve a logikai, mozgásvezérlési, HMI és a kapcsolódó hálózati automatizálási funkciókat. A szoftver 2 csomagban kerül szállításra. Az ATV320 önállóan vagy egymás mellé, több hajtásból álló konfigurációban is telepíthető. Az Altivar Machine ATV320 sorozat az egyszerű és fejlett gépi követelményekhez való egyszerű integrációra összpontosít, a bevált motorvezérléssel és csatlakoztathatósággal. Az ATV320 meghajtókat kifejezetten anyagmozgatáshoz, csomagoláshoz, textíliákhoz, emelőkhöz, mechanikus működtetőkhöz és anyagmegmunkáláshoz tervezték.
Termék adatok
Szélesség méret
510,4999999999999 mm
Hosszúság méret
696 mm
Magasság méret
477,5 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP66
Mélység
300 mm
Max. kimeneti feszültség
500 V