Schneider Electric Altivar Machine 320 - ATV320U15N4WS - frekvenciaváltó, 1,5kW, 3f, 400VAC, Modbus/CANopen, IP65, szakaszoló kapcsolóval
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Altivar Machine ATV320 frekvenciaváltó 1,5kW 3f 400VAC Modbus/CANopen IP65 szakaszoló kapcsolóval ATV320U15N4WS Schneider
Az Altivar Machine ATV320 sorozat változtatható sebességű meghajtók kínálata az eredeti berendezésgyártók (OEM) számára. Ez az ATV320 hajtás 3 fázisú szinkron és aszinkron motorok táplálására képes. 1,5 kW névleges teljesítménnyel és 380 V és 500 V közötti névleges feszültséggel működik. Az Altivar high IP mosható meghajtókat kínál a zord környezetekhez, ha a felhasználók meg akarják tisztítani a port és a vegyi szennyeződéseket a meghajtókon kívül. Ventilátor nélkül, beépített EMC C2 szűrővel szállítjuk, és IP65 védelemmel rendelkezik. Szabványos Modbus és CANopen kommunikációs protokollokként integrálható a meghajtó elején található RJ45 csatlakozón keresztül. Súlya 6,4 kg. A meghajtószoftver 5 biztonsági funkciót tartalmaz, amelyek segítik a gépeket a biztonsági követelmények teljesítésében. Ezek a biztonsági funkciók a SoMove szoftverrel vannak konfigurálva. Ezt az Altivar ATV320 gépet szállítószalagokhoz, kartoncsomagolókhoz, portáldarukhoz, fafeldolgozáshoz, fémfeldolgozáshoz, ventilátorokhoz, élelmiszer- és italiparhoz tervezték. Megfelel az IEC, UL, TUV, KC és más nemzetközi szabványoknak. Az EcoStruxure Machine szoftverrel való kompatibilitása lehetővé teszi a teljes gép fejlesztését, konfigurálását és üzembe helyezését egyetlen szoftverkörnyezetben, beleértve a logikai, mozgásvezérlési, HMI- és kapcsolódó hálózati automatizálási funkciókat. 2 csomagban szállítjuk. Az ATV320 önmagában vagy egymás mellé telepíthető több meghajtós konfigurációban. Az Altivar Machine ATV320 sorozat a könnyű integrációra összpontosít az egyszerű és fejlett gépi követelményekhez, bevált motorvezérléssel és csatlakoztathatósággal. Az ATV320 meghajtókat kifejezetten anyagmozgatáshoz, csomagoláshoz, textilekhez, emeléshez, mechanikus működtetőkhöz és anyagmegmunkáláshoz tervezték.
Termék adatok
Szélesség méret
305 mm
Hosszúság méret
450 mm
Magasság méret
258 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP65
Mélység
200 mm
Max. kimeneti feszültség
500 V