Schneider Electric Altivar ATV12 - ATV12P037M2 - frekvenciaváltó, 0,37kW, 1f, 230VAC, Modbus RTU, IP20, hűtőborda nélkül
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
ATV12 frekvenciaváltó 370W/230V/1f. hűtőborda nélkül ATV12P037M2 Schneider
\nFrekvenciaváltó ATV12, 0,37kW, 0,55hp, 200..240V, 1f, on aljzat lemez. termékcsalád: Altivar 12 - termék vagy komponens típusa: változó sebességű meghajtó - termék felhasználási területe: aszinkron motorok - szerelvény stílusa: szerelvénylapon - komponens neve: ATV12 - készletenkénti mennyiség: 1 darab - EMC szűrő: integrált - beépített ventilátor: nincs - fázisok hálózatszáma: 1 fázis - aszinkron motor vezérlőprofil: érzékelő nélküli fluxusvektor vezérlés, feszültség/frekvencia arány, (V/f), másodfokú feszültség/frekvenciaarány - zajszint: 0 dB. Előnyök : - Becsomagolt állapotban is konfigurálható, Bekötés után azonnal indítható, nem igényel beállítást, Intuitív menürendszer, Még kisebb méret, Alapból beépített C1-es (B-osztályú) EMC-szűrő, Helyi kezelőszerv az előlapon, Alapból beépített Modbus kommunikáció, Ellenáll a fokozott igénybevételű üzemi környezetnek (pl. Maró anyagok).. Alkalmazások: - élelmiszeripar és italgyártás (ketreces baromfitartás, üvegházak stb.). Mozgatható gépek és hálózati csatlakozóval felszerelt kis eszközök. Hagyományosan más megoldást használó alkalmazások (kétsebességű egyenáramú motorok, mechanikus hajtások stb.)..
Termék adatok
Szélesség méret
187 mm
Hosszúság méret
195 mm
Magasság méret
120 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Védettség
IP20
Hálózati frekvencia
50/60 Hz
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
102,2 mm
Max. kimeneti feszültség
230 V