Raychem POLT-24D/1XI 24kV végelzáró beltéri 20kV 70-240mm2, saru nélkül C66930-000
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Gyártó neve
Raychem RPG Pvt Ltd.
EAN
Gyártó címe
A- 1401, 14th Floor, Thane One, DIL Complex, Ghodbunder Road, Majiwada,Thane (West) 400 610
Gyártó elérhetősége
cic@raychemrpg.com
Névleges feszültség U0
12
Névleges feszültség U
20
Gyártó
Raychem
Kivitel
Gyártó/Márka
Raychem
Mélység
0 mm