Mennyezeti LED lámpa szürke színben - tripla - Beatrix I Globo 67330G-24
TOP ÁR
Ekkor nálad: 5-14 munkanap
Akár több, mint 20 darab 5-14 munkanap alatt Nálad
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
A Beatrix I Globo 67330G-24 mennyezeti LED lámpa szürke színben 24 W teljesítményű, integrált LED modullal rendelkezik, amely 1020 lumen fényáramot biztosít melegfehér, 3000 K színhőmérsékleten. A lámpatest három egységből áll, modern kialakítású, matt fekete, szürke és opál elemekkel. A fém és műanyag anyaghasználat könnyű, mégis tartós szerkezetet eredményez, össztömege 1,1 kg. A lámpa 540 mm hosszú, 312 mm széles és 75 mm magas, 230 V névleges feszültséggel működik, IP20-as védettségi szinttel. A termék tartalmazza a LED fényforrást, így azonnal használatra kész, ideális általános lakásvilágítási megoldásokhoz beltéri környezetben.
Termék adatok
Lámpatest fényáram
1020 lm
Fényszín
melegfehér
Színhőmérséklet
3000 K
Névleges teljesítmény
24 W
Lámpatest teljesítmény
24 W LED modul
Foglalat
LED modul
Fényforrást tartalmazza?
LED modul
Anyag
fém, műanyag
Szín
matt fekete, szürke, opál
Névleges feszültség
230 V
Védettség
IP20
Szélesség méret
312 mm
Hosszúság méret
540 mm
Magasság méret
75 mm