Eaton M. Z-D02/PE-40 Illesztőgyűrű D02, 40A + DIN-doboz (fekete) 288916
9 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
M. Z-D02/PE-40 Illesztőgyűrű D02, 40A + DIN-doboz (fekete) 288916
Termék adatok
Névleges áram
40 A
Szélesség méret
16,6 mm
Hosszúság méret
16,6 mm
Magasság méret
10,5 mm
Gyártó neve
Eaton Electric Gmbh
EAN
Gyártó címe
Hein-Moeller-Str. 7-11, Bonn, 53115, Germany
Gyártó elérhetősége
info-bonn@eaton.com
Gyártó
Eaton
Kivitel
Gyártó/Márka
Eaton
Mélység
0,0105 mm