Eaton LZMC1-A160-I 36kA, megszakító 3-pólus 111897
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
LZMC1-A160-I 36kA, Megszakító 3-pólus 111897 Eaton
Termék adatok
Anyag
acél
Névleges áram
160 A
Névleges feszültség
690 V
Pólusszám
3
Védettség
IP20
Szélesség méret
90 mm
Hosszúság méret
88 mm
Magasság méret
145 mm
Gyártó neve
Eaton Electric Gmbh
EAN
Gyártó címe
Hein-Moeller-Str. 7-11, Bonn, 53115, Germany
Gyártó elérhetősége
info-bonn@eaton.com
Névleges feszültség
690 - 690 V
Gyártó
Eaton
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Eaton
Mélység
0 mm