Schneider Electric EasyPact CVS - LV540400 - CVS400 megszakító NA 3P 400 A
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
LV540400 EasyPact CVS400 NA 3P 400 A Schneider
\nEasyPact CVS400 NA 3p 400A. termékcsalád: Easypact CVS400...630, EasyPact - készülék rövid megnevezése: CVS400NA - készülékalkalmazás: elosztás - hálózat típusa: AC - le névleges üzemi áram: 400 A AC-22A : AC 50/60 Hz 220/240 V, 400 A AC-22A : AC 50/60 Hz 380/415 V, 400 A AC-22A : AC 50/60 Hz 440 V, 400 A AC-23A : AC 50/60 Hz 220/240 V, 400 A AC-23A : AC 50/60 Hz 380/415 V, 400 A AC-23A : AC 50/60 Hz 440 V - icm névleges rövidzárlat bekapcsolási teljesítmény: 105 kA hálózatoldali védelem megszakítóval, 7.1 kA egyedi bontó kapcsoló - megszakítónévleges értékek kód: NA - alkalmasság leválasztásra: igen megfelel EN 60947-3, igen megfelel IEC 60947-3 - felhasználási kategória: AC-22A, AC-23A - szivárgóáram-védelem: nincs. Előnyök : Kivételes tulajdonságok és állítható termikus védelmek Kiválasztás, beszerzés, készletezés és installáció egyszerűsége.. Alkalmazások: ..
Termék adatok
Szélesség méret
155 mm
Hosszúság méret
290 mm
Magasság méret
153 mm
hu-schneider@schneider-electric.com
Névleges feszültség
220 - 440 V
Pólusszám
3
Gyártó/Márka
Schneider Electric
Mélység
110 mm