Eaton kismegszakító 1P C 16A 6kA FAZ6-C16/1 (239037)
Több, mint 10 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Kismegszakító 1C 16A 6kA FAZ6-C16/1 239037 Eaton
Termék adatok
Névleges áram
16 A
Névleges feszültség
230 V
Zárlati megszakító képesség
6 kA
Védettség
IP20
Szélesség méret
17,7 mm
Hosszúság méret
85 mm
Magasság méret
73 mm
Beépítési mélység
70,5 mm
Gyártó neve
Eaton Electric Gmbh
EAN
Hálózati frekvencia
50-60 Hz
Gyártó címe
Hein-Moeller-Str. 7-11, Bonn, 53115, Germany
Gyártó elérhetősége
info-bonn@eaton.com
Névleges feszültség
230
Gyártó
Eaton
Kivitel
Védettség
IP20
Gyártó/Márka
Eaton
Mélység
0,073 mm