Schneider GVBBB630EL-2CB Battery Breaker Box, two 630A DC breakers, for Galaxy VS/VL and Easy UPS 3-Phase Modular
Egyedi rendelésre
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
GVBBB630EL-2CB Battery Breaker Box, two 630A DC breakers, for Galaxy VS/VL and Easy UPS 3-Phase Modular Schneider
Termék adatok
Szélesség méret
1 200 mm
Hosszúság méret
1 000 mm
Magasság méret
594 mm