Ganz vészleállító kapcsoló, tokozott kézikapcsoló 20A, IP65, 3P, KKMV0-20-9022
2 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
KKMV0-20-9022 Vészleállító kapcsoló, tokozott kézikapcsoló 20A, IP65, 3P, Ganz
Termék adatok
Névleges áram
20 A
Névleges feszültség
690-690 V
Pólusszám
3
Záróérintkezők száma
3
Gyártó neve
Ganz KK Kft.
EAN
Gyártó címe
1101 Budapest Kőbányai út 41/c.
Gyártó elérhetősége
ganzkk@ganzkk.hu
Névleges feszültség
690 - 690 V
Gyártó
Ganz KK Kft.
Kivitel
Gyártó/Márka
Mélység
0 mm