Fém elosztószekrény szerelőlappal 600x400x260mm - MB-6040D260-SDL Skybox SKY136
Több, mint 50 db azonnal, raktáron!
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Fémszekrény 600x400x260 Skybox MB-6040D260-SDL szerelőlappal SKY136
Termék adatok
Kivitel
falra szerelhető, árbócrögzítés, 2 záras, kültéren haszálható, porszórt
Anyag
acél
Szín
szürke
csomag tartalma
szerelőlemezzel
Védettség
IP65
Ütésállóság
IK07
Szélesség méret
400 mm
Hosszúság méret
600 mm
Magasság méret
260 mm