Eaton 50NHG01B NH FUSE 50A 500V GG/GL SIZE 01 NH-betét 50A, DIN 01 méret, 500V AC, gG/gL
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Névleges áram
50 A
Szélesség méret
30 mm
Hosszúság méret
135 mm
Magasság méret
135 mm