Eaton 40NHG02B NH FUSE 40A 500V GG/GL SIZE 02 NH-betét 40A, DIN 02 méret, 500V AC, gG/gL
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Névleges áram
40 A
Szélesség méret
40 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
150 mm