Eaton 355NHG2B NH FUSE 355A 500V GG/GL SIZE 2 NH-betét 355A, DIN 2 méret, 500V AC, gG/gL
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Névleges áram
355 A
Szélesség méret
54 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
150 mm