Eaton 250NHG03B NH FUSE 250A 500V GG/GL SIZE 03 NH-betét 250A, DIN 03 méret, 500V AC, gG/gL
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Névleges áram
250 A
Szélesség méret
54 mm
Hosszúság méret
150 mm
Magasság méret
150 mm