Eaton 224NHG1B NH FUSE 224A 500V GG/GL SIZE 1 NH-betét 224A, DIN 1 méret, 500V AC, gG/gL
Egyedi rendelésre
Egyedi rendelésre 7-14 munkanap alatt szállítható.
Cégre vennéd?
👀Nézd meg ezeket a kategóriákat is !
Termék adatok
Névleges áram
224 A
Szélesség méret
40 mm
Hosszúság méret
135 mm
Magasság méret
135 mm